| Тип ліжка | Дерев'яні ліжка |
| Виробник | Luna (Луна) |
| Ширина сп. м. | 70 см |
| Довжина сп. м. | 140 см |
| Вид деревини | Масив бука |
| Наявність ящиків | Висувний ящик (додаткова опція) |
| Наявність підйомного механізма | Ні |
| Особливості ліжок | Ліжко з бортиком (додаткова опція) |
| Матеріал каркаса | Дерево ( масив) |
| Габарити (Ш*Д*В) | 76*148*66 см |
Виробник ліжка: фабрика Luna (Луна) - (м. Червоноград, Україна)
Гарантія: 18 місяців з дати продажу на заводський брак.
У виробництві цього ліжка використовується дуже тверда порода дерева - масив бука. Масив – це суцільноламельний матеріал, у якому елементи склеєні лише за довжиною без використання технології торцевого зрощування.
Дане ліжко виготовляється без підйомного механізму, і відповідно в ньому немає ніші для білизни. Але для вирішення проблеми зберігання речей Ви можете додатково замовити 2 висувні ящики до ліжка. Каркас ящиків – ДСП, фасад – дерев'яний.
Модель представлена у різних розмірах. Можлива ширина спального місця – 70 см, 80 см, 90 см, довжина спального місця – 140 см, 160 см, 190 см, 200 см.
Ліжко продається разом із дерев'яним каркасом, укомплектованим буковими ламелями з ортопедичним ефектом. Стандартна відстань між ламелями 5 см, але для різних типів матраців є можливість зменшити цю відстань до 2,5 см
Додаткові опції ліжка:
Ящики для білизни У вигляді додаткової опції до ліжка Ви можете замовити комплект ящиків.
Ліжко можна замовити в обробці лаком або системою кольору Ral, а також у слонової кістки під різні кольори.
Зменшення відстані між ламелями. Стандартна відстань між ламелями становить 5 см. За зменшення відстані між ламелями до 2,5 см є доплата.
Доставка
Безкаркасні меблі та вакуумовані (скручені) матраци
Безкоштовна доставка по Україні (на адресу або відділення)
Інші меблі (дивани, ліжка, крісла, столи та стільці)
Доставка у межах Києва:
- • При замовленні від 10000 грн — Безкоштовна (до під'їзду)
- • При замовленні до 10000 грн – 600 грн.
Доставка у передмістя Київ - от 600 грн (детальні тарифи).
Доставка по Київській області - 45 грн за 1 км.
Доставка по містам України:
Вартість доставки прораховується логістом індивідуально, в залежності від об'єму товару і від місця доставки.
Безкаркасні меблі - безкоштовно по Україні. За кордон - звертайтесь, порахуємо вартість.
Меблеві тканини, натуральна та штучна шкіра доставляються Новою Поштою за рахунок одержувача.
Тарифи із занесення та збирання меблів Ви можете подивитися на сторінці «Доставка».
Оплата
МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗРАХУНКІВ У НАШОМУ МАГАЗИНІ
- • 50% передплата за товар. При укладанні договору на виготовлення меблів обов'язковою умовою є передплата в сумі 50 %. Після отримання товару Ви оплачуєте 50%.
- • 100% передплата за товар. При замовленні меблевих тканин, штучної шкіри та натуральної шкіри передоплата здійснюється у розмірі 100 %. Це пов'язано з тим, що текстильні вироби відрізають після замовлення.
Варіанти оплати у магазині:
- • Готівковий розрахунок
- • Розрахунок через Приват 24
- • Безготівковий переказ на банківський рахунок
- • Кредитні товари від банків-партнерів. Умови кредитування Ви можете переглянути на сторінці «Оплата та кредит».
Теги: Ліжка з бортиками, Односпальні ліжка з шухлядами







