| Тип матраца | Беспружинні матраци |
| Виробник | Highfoam |
| Рівень жорсткості | Середній |
| Ширина матраца | 80 см |
| Висота матраца | 19 см |
| Довжина матраца | 190-200 см |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Наповнення |
Тканина стрейч, Інноваційна піна HIGHFOAM, 7Zone Foam |
| Особливості матраца | Зйомний чохол |
Доставка
Безкаркасні меблі та вакуумовані (скручені) матраци
Безкоштовна доставка по Україні (на адресу або відділення)
Інші меблі (дивани, ліжка, крісла, столи та стільці)
Доставка у межах Києва:
- • При замовленні від 10000 грн — Безкоштовна (до під'їзду)
- • При замовленні до 10000 грн – 600 грн.
Доставка у передмістя Київ - от 600 грн (детальні тарифи).
Доставка по Київській області - 45 грн за 1 км.
Доставка по містам України:
Вартість доставки прораховується логістом індивідуально, в залежності від об'єму товару і від місця доставки.
Безкаркасні меблі - безкоштовно по Україні. За кордон - звертайтесь, порахуємо вартість.
Меблеві тканини, натуральна та штучна шкіра доставляються Новою Поштою за рахунок одержувача.
Тарифи із занесення та збирання меблів Ви можете подивитися на сторінці «Доставка».
Оплата
МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗРАХУНКІВ У НАШОМУ МАГАЗИНІ
- • 50% передплата за товар. При укладанні договору на виготовлення меблів обов'язковою умовою є передплата в сумі 50 %. Після отримання товару Ви оплачуєте 50%.
- • 100% передплата за товар. При замовленні меблевих тканин, штучної шкіри та натуральної шкіри передоплата здійснюється у розмірі 100 %. Це пов'язано з тим, що текстильні вироби відрізають після замовлення.
Варіанти оплати у магазині:
- • Готівковий розрахунок
- • Розрахунок через Приват 24
- • Безготівковий переказ на банківський рахунок
- • Кредитні товари від банків-партнерів. Умови кредитування Ви можете переглянути на сторінці «Оплата та кредит».
Переглянуті товари
Односпальний матрац Bellagio Bello 80*190-200 см
Код товару: S15196
На складі або на замовлення 3 тижні
7724 грн.
Наматрацник Aress чохол по периметру 100*200 см
Код товару: S1998
Передзамовлення
511 грн. 852 грн.
Півтораспальний матрац Arabeska Damask 120*190-200 см
Код товару: S12757
На складі або на замовлення 3 тижні
10765 грн. 12665 грн.
Півтораспальний матрац Denim Indigo 120*190-200 см
Код товару: S12530
На складі або на замовлення 3 тижні
8612 грн. 10132 грн.











