| Тип ліжка | Ліжка з м'яким узголів'ям |
| Виробник | Городок (Gorodok) |
| Особливості ліжка | Задня стінка ліжка обшита основною тканиною |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Ширина сп. м. | 100 см |
| Довжина сп. м. | 200 см |
| Наявність ящиків | Ніша для білизни |
| Наявність підйомного механізма | Так |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Габарити (Ш*Д*В) | 112*210*80 см |
Ліжко Флора від фабрики Городок це максимальний комфорт та сучасний дизайн, який відмінно впишеться в інтер'єр дитячої спальні.
Характеристики:
Каркас виготовляється із соснового та ДСП першого сорту.
Оббивка - тканина, шкірозамінник, екошкіра.
Ліжко без підйомного механізму - каркас встановлюється на 6 ніжок.
Ліжко з підйомним механізмом - каркас ( крок - 5,5 см) піднімається на газових амортизаторах (пневматика від 450 до 1200 ньютон), є ламінована ніша для білизни.
Дно ніші - ХДФ ламіноване, 4 мм. Перемичка – ЛДСП.
Без тримачів матраца
Навантаження на дно ящика (ніші) – 120 кг. Знімне дно.
Доставка
Безкаркасні меблі та вакуумовані (скручені) матраци
Безкоштовна доставка по Україні (на адресу або відділення)
Інші меблі (дивани, ліжка, крісла, столи та стільці)
Доставка у межах Києва:
- • При замовленні від 10000 грн — Безкоштовна (до під'їзду)
- • При замовленні до 10000 грн – 600 грн.
Доставка у передмістя Київ - от 600 грн (детальні тарифи).
Доставка по Київській області - 45 грн за 1 км.
Доставка по містам України:
Вартість доставки прораховується логістом індивідуально, в залежності від об'єму товару і від місця доставки.
Безкаркасні меблі - безкоштовно по Україні. За кордон - звертайтесь, порахуємо вартість.
Меблеві тканини, натуральна та штучна шкіра доставляються Новою Поштою за рахунок одержувача.
Тарифи із занесення та збирання меблів Ви можете подивитися на сторінці «Доставка».
Оплата
МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗРАХУНКІВ У НАШОМУ МАГАЗИНІ
- • 50% передплата за товар. При укладанні договору на виготовлення меблів обов'язковою умовою є передплата в сумі 50 %. Після отримання товару Ви оплачуєте 50%.
- • 100% передплата за товар. При замовленні меблевих тканин, штучної шкіри та натуральної шкіри передоплата здійснюється у розмірі 100 %. Це пов'язано з тим, що текстильні вироби відрізають після замовлення.
Варіанти оплати у магазині:
- • Готівковий розрахунок
- • Розрахунок через Приват 24
- • Безготівковий переказ на банківський рахунок
- • Кредитні товари від банків-партнерів. Умови кредитування Ви можете переглянути на сторінці «Оплата та кредит».
Теги: Ліжка 100 на 200, Ліжко з нішою, Односпальні ліжка з підйомним механізмом
Переглянуті товари
Односпальний матрац Obeliks Lupen (Люпен) 80*190-200 см
Код товару: S15151
Передзамовлення
4972 грн. 5524 грн.
Півтораспальне ліжко Мадрид Плюс 140*190-200 см
Код товару: S11046
На замовлення 7-8 тижнів
15360 грн.







