| Тип ліжка | Ліжко з м'яким узголів'ям |
| Виробник | Городок (Gorodok) |
| Особливості ліжка | Задня стінка ліжка обшита основною тканиною |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Ширина сп. м. | 90 см |
| Довжина сп.м. | 200 см |
| Наявність ящиків | Ніша для білизни |
| Наявність підйомного механізма | Так |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Габарити (Ш*Д*В) | 102*210*80 см |
Ліжко Флора від фабрики Городок це максимальний комфорт та сучасний дизайн, який відмінно впишеться в інтер'єр дитячої спальні.
Характеристики:
Каркас виготовляється із соснового та ДСП першого сорту.
Оббивка - тканина, шкірозамінник, екошкіра.
Ліжко без підйомного механізму - каркас встановлюється на 6 ніжок.
Ліжко з підйомним механізмом - каркас ( крок - 5,5 см) піднімається на газових амортизаторах (пневматика від 450 до 1200 ньютон), є ламінована ніша для білизни.
Дно ніші - ХДФ ламіноване, 4 мм. Перемичка – ЛДСП.
Без тримачів матраца
Навантаження на дно ящика (ніші) – 120 кг. Знімне дно.
М'які ліжка фабрики Городок продаються без матраців. Матрац Вам допоможуть обрати та замовити наші менеджери.
Доставка
Безкаркасні меблі та вакуумовані (скручені) матраци
Безкоштовна доставка по Україні (на адресу або відділення)
Інші меблі (дивани, ліжка, крісла, столи та стільці)
Доставка у межах Києва:
- • При замовленні від 10000 грн — Безкоштовна (до під'їзду)
- • При замовленні до 10000 грн – 600 грн.
Доставка у передмістя Київ - от 600 грн (детальні тарифи).
Доставка по Київській області - 45 грн за 1 км.
Доставка по містам України:
Вартість доставки прораховується логістом індивідуально, в залежності від об'єму товару і від місця доставки.
Безкаркасні меблі - безкоштовно по Україні. За кордон - звертайтесь, порахуємо вартість.
Меблеві тканини, натуральна та штучна шкіра доставляються Новою Поштою за рахунок одержувача.
Тарифи із занесення та збирання меблів Ви можете подивитися на сторінці «Доставка».
Оплата
МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ РОЗРАХУНКІВ У НАШОМУ МАГАЗИНІ
- • 50% передплата за товар. При укладанні договору на виготовлення меблів обов'язковою умовою є передплата в сумі 50 %. Після отримання товару Ви оплачуєте 50%.
- • 100% передплата за товар. При замовленні меблевих тканин, штучної шкіри та натуральної шкіри передоплата здійснюється у розмірі 100 %. Це пов'язано з тим, що текстильні вироби відрізають після замовлення.
Варіанти оплати у магазині:
- • Готівковий розрахунок
- • Розрахунок через Приват 24
- • Безготівковий переказ на банківський рахунок
- • Кредитні товари від банків-партнерів. Умови кредитування Ви можете переглянути на сторінці «Оплата та кредит».
Рекомендовані товари
Односпальний матрац Sleep&Fly Organic Epsilon 90*190-200 см
Код товару: S0572
На складі
8940 грн. 10518 грн.
Односпальний матрац Sleep&Fly Organic Omega 90*190-200 см
Код товару: S0628
На складі
10355 грн. 12182 грн.
Односпальний матрац Sleep&Fly Standart Plus 90*190-200 см
Код товару: S0779
На складі
6127 грн. 6660 грн.
Односпальний матрац Noble Argentum Moon 90*190-200 см
Код товару: S3744
На складі
8698 грн. 12426 грн.
Теги: Ліжка 90х200, Ліжко з нішою, Односпальні ліжка з підйомним механізмом
Переглянуті товари
Півтораспальне ліжко Каліфорнія 120*190-200 см
Код товару: S14840
На замовлення 7-8 тижнів
14400 грн.
Модульне ліжко Lider (Лідер) з підйомним механізмом 140*200 см
Код товару: S13448
На замовлення 4-6 тижнів
17643 грн.
Півтораспальне ліжко Марго з підйомним механізмом 140*190-200 см
Код товару: S14818
На замовлення 4-6 тижнів
21378 грн.
Двоспальне ліжко Ларс з підйомним механізмом 160*200 см
Код товару: S11027
На замовлення 3-4 тижні
22275 грн.



















